Aktori Romeo Veshaj imiton kryeministrin Edi Rama, në telefon me qytetarin

Aktori Romeo Veshaj përmes një videomesazhi që ka realizuar në rrjete sociale imiton kryeministrin Edi Rama. Ai telefonon një qytetar nga Vlora, i cili pa e ditur se kush është pranon se ka thyer rregullat.


Lajmi kryesor:

Të mësojmë si vallëzohet me shiun! Artistët shpresëdhënës me mesazhet e tyre: Qëndrimi në shtëpi sfidë, por do ia dalim!


v.d./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:×

Lajmi i fundit

John

Pandemia nxit përdorimin e teknologjisë! INSTAT: 12.8% e ndërmarrjeve shitën online në 2020