Aktorja e famshme hap Instagram, thyen rekorde me këtë foto...

Jennifer Aniston

Aktorja e famshme  Jennifer Aniston ka vendosur që më në fund t’i bashkohet  rrjetit social Instagram.

Por ajo ka bërë një ‘hyrje madhështore’, duke rikthyer një foto të “Friends”.

Aktorja ka mbledhur të gjithë miqtë e saj me të cilët ishin pjesë e një prej serialeve më të shikuara botërore,”FRIENDS”.

Jennifer tashmë ka profilin e saj, që ka arritur në një kohë rekord  numrin e 1 milion ndjekësve, brenda 5 orëve e 45 minutave.

Foto e aktorëve të "Friends"

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e PD takon Leka Zogun: Djalosh i hijshëm dhe i mençur! I dhemb shumë Atdheu! Me të kujtova gjyshin tim që ishte gardist i mbretit