Alarm për vatër COVID-i te Interi, identifikohen pesë raste te zikaltërit

Pas fitores në derbi një lajm jo i mirë vjen për klubin e Interit. Zikaltërit me anë të një postimi në ‘tëitter’ kanë njoftuar se 5 raste pozitive me koronavirus janë zbuluar në klubin e tyre, por asnjëri nuk është futbollist.

Dy të parët ajnë administratorët e deleguar Guiseppe Marotta dhe Alesandro Antonelo. Virusi ka prekur dhe Piero Ausilion, i cili është drejtori sportiv i zikaltërve.

I infektuar edhe avokati i Interit, Anxhelo Kapelini, teksa emri i pestë është një pjesëtar i stafit teknik të ekipit që kryeson Serie A.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…