Alban Skënderaj poston foton si do dukej plak: Do më doni njësoj edhe 75 vjeç? (FOTO)

Edhe  këngëtari Alban Skënderaj nuk i rrezistoi dot tundimit për të parë se si do të dukej pas shumë vitesh.

Ai është bërë pjesë e aplikacionit që transformon fytyrën. Albani ka ndarë foton se si do të duket plak dhe shkruan: A do me doni njesoj edhe kur te jem 75?

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?

Komento