Albina dhe familja Kelmendi 'pushtojnë' skenën e Eurovisionit me këngën 'Duje', shkëlqejnë me performancën në finale

Albina dhe familja Kelmendi 'pushtojnë' skenën e Eurovisionit me këngën 'Duje', shkëlqejnë me performancën në finale

Albina dhe familja Kelmendi kanë dhuruar një super performancë mbrëmjen e sotme në finalen e Eurovisionit të mbajtur në Liverpool të Anglisë.

Përfaqësuesja e Shqipërisë me këngën “Duje” synon të arrijë fitoren. Kënga e Albinës dhe familjes së saj, ka në qendër një baladë me motive nga Ballkani, detaj që është parë tepër tërheqës nga ana e publikut të gjerë.


Lajmi kryesor:

Sonte nata finale e Eurovizion në Angli! Albina dhe familja Kelmendi shkëlqejnë në skenë me këngën 'Duje'


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar