Amos bisedon me Dean: Kur erdha ditën e parë këtu mendova se ishim kast i shkëlqyer, tani të shoh në një spital psikiatrik

Amos bisedon me Dean: Kur erdha ditën e parë këtu mendova se ishim kast i shkëlqyer, tani të shoh në një spital psikiatrik

Amosi dhe Dea

Amosi shprehu një lloj zhgënjimi për banorët e shtëpisë. Gjatë një bisede me Dean në oborr, Amos i tha asaj se ditën e parë që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother Vip, kishte perceptimin që kishte të bënte me një kast të shkëlqyer.

Por, më vonë thotë Amos, kuptoi se kishte ardhur si ‘cjapi te kasapi’, duke shprehur në një lloj forme zhgënjim.

Sipas tij, pas tre ditësh qëndrimi në shtëpi, kuptoi se mendimi i tij fillestar ka qenë i gabuar. Duke folur me sens humori, Amos i tha Deas se e mendon atë brenda një spitali psikiatrik.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Avni Murseni, besimtari lezhjan qe agjëron prej 34 vitesh! Falet në xhami 5 herë në ditë, 64-vjeçari: Besimi na bën të mirë

Avni Murseni, besimtari lezhjan qe agjëron prej 34 vitesh! Falet në xhami 5 herë në ditë, 64-vjeçari: Besimi na bën të mirë