Anjeza Maja dhe mëngjeset me diell

Anjeza Maja dhe mëngjeset me diell
Revista “Klan”, ka në kopertinën e kësaj jave një emër të njohur të gazetarisë shqiptare dhe pikërisht Anjeza Majën.

Bukuroshja e emisionit të mëngjesit në A1 Report “Rreze Dielli”, Maja rrëfen në këtë intervistë për Klan eksperiencën me të re televizive që ajo sapo ka nisur si dhe vendimin për t’iu rikthyer përsëri ekranit, pas 7 viteve punë në emisionin “Opinion” të gazetarit, Blendi Fevziu.

E veshur me një këmishë të bardhë kuzhine, e cila nxjerr në pah format e saj perfekte, Anjeza vërteton që është përsëri në formën në duhur ndonëse kanë kaluar vite, nga pjesëmarrja e saj në Miss Albania.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

'Blindohet' Napoli, autoritetet frikë nga huliganët! Luhet sot Itali - Angli

'Blindohet' Napoli, autoritetet frikë nga huliganët! Luhet sot Itali - Angli