Ardi Veliu 'i qëndron në kokë' hetimeve për atentatin. Merren në pyetje anëtarë të familjes Lici

Ardi Veliu 'i qëndron në kokë' hetimeve për atentatin. Merren në pyetje anëtarë të familjes Lici

Edhe kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu mbërriti në qytetin e Shkodrës pas atentatit të dyfishtë të vëllezërve Bilali. Së bashku me shefin e Policisë së Shkodrës Vehbi Bushati dhe drejtorin e Policisë Kriminale Tonin Vocaj, Veliu zhvilloi një mbledhje në drejtorinë e policisë për të vënë piketat kryesore në hetimin e kësaj ngjarje dhe zbulimin e autorëve.   

Policia ka kryer kontrolle edhe në shtëpisë e fisit Lici. Mësohet se janë marrë në pyetje pjesëtarë të familjes Lici në lidhje me vrasjen

1553944951_policiatelicajtshkoder.jpg

Policia kontrolle dhe shoqerime ne familjesn Lici


Lajmi kryesor:

Lufta mes bandave në Shkodër/ Vriten babai dhe xhaxhai i ish-boksierit të 'Bajrave' (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat e SHBA, Kina kundërpërgjigjet nga Moska: S’kemi pasur gisht në krizën e Ukrainës, s’kemi furnizuar kurrë asnjë palë

Akuzat e SHBA, Kina kundërpërgjigjet nga Moska: S’kemi pasur gisht në krizën e Ukrainës, s’kemi furnizuar kurrë asnjë palë