POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ardit Gjebrea bën postimin prekës për të bijën: 'Veç ta mbërrij atë ditë'

Ne foto moderatori Ardit Gjebrea me te bijen

Fakti që Ardit Gjebrea dhe vajza e tij kanë një lidhje të veçantë nuk është një gjë e re për publikun shqiptar. Moderatori jo pak herë poston foto me të bijën duke bërë dedikime për të.

Ditën e djeshme ai ka treguar edhe njëherë dobësinë që ka për të bijën përmes një postimi në instastory ku shfaqet një një nuse e cila shoqërohet në altar nga i ati. Ai  e ka shoqëruar foton me një mbishkrim ku citon një bisedë mes tij dhe të bijës.

"Anna: Babi ti do të më shoqërosh mua në altar kur të martohem ?
Mendova: veç të mbërrij atë ditë."

Ne foto postimi i Ardit Gjebreas ne Instagram

m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Ardit servili: 11/02/2019 18:57

    O ardit nuk ke vlera fare je thjesht shkurt e shqip servil..!

    Përgjigju