Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara

Arilena Ara ka zgjedhur që për projektin e ri muzikor të shfaqet pa “filtra” dhe pa “grim”. Në këngën që mban titullin ‘Dashuria ime’ dhe i dedikohet një historie dashurie, këngëtarja shfaqet e pa lyer në fytyrë.

Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov ndërsa për tekstin është kujdesur Timo Flloko. Në klioin muzikor, Ara është treguar shumë e guximshme në një kohë kur të gjithë kujdesen që të jenë sa më të kuruar.

Por fansat e kanë vlerësuar veprimin e saj.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vin: 29/11/2022 23:38

    kenge fantastike , kengetare yll kjo kenge meriton te na perfaqesoj ne eurosong

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Lodhet Luizi në Big Brother, po mendon largimin: Nuk besoj se do fitoj, do duroj sa do duroj

Lodhet Luizi në Big Brother, po mendon largimin: Nuk besoj se do fitoj, do duroj sa do duroj