“Askush s’më ka dashur”, Fifi befason me deklaratën prekëse

Filloreta Raçi

Filloreta Raçi është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, sidomos pas pjesëmarrjes së saj në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Psikopatja jote”. Publiku ishte kurioz për të marrë vesh nëse kjo këngë ishte një dedikim.

E ftuar në emisionin "Nin", Fifi shpjegoi se sa lidhje ka kjo këngë me të dhe me marrëdhëniet e saj me meshkujt. "Kënga 'Psikopatja jote' është krejt pikëpyetje, a je ti a s'je? Se kurrë s'më kanë dashur, gjithmonë vetëm kam dashur,"- tregon këngëtarja.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento