‘Syri i keq’, pas propozimit për martesë, Fifit i ndodh e papritura

‘Syri i keq’, pas propozimit për martesë, Fifit i ndodh e papritura

Këngëtarja Fifi mori një surprizë të paharrueshme mbrëmjen e kaluar nga partneri i saj Adisi. Në finalen e Dancing With The Stars, ai i propozoi për martesë.

Pak pas përfundimit të spektaklit, artistja ka njoftuar në ‘Instagram’ një lajm aspak të këndshëm për të ku ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj për të gjetur qenushin që i ka humbur.

“Te dashur miq te instagramit, me duhet ndihma juaj! Sot rreth ores 20:00 tek Medreseja/Farmacia 10, gjate kohes kur kemi qene ne spektakel, qenushja ime ka dalur nga shtepia dhe ka humbur. Goca ime e ka emrin Beba dhe Raca është Maltese mixed me Yorkshire. Ju lutem kushdo qe mund ta keni pare diku ne rruge ose nese e keni gjetur, me lajmeroni!!”, njofton Fifi.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Frikë për acarimin e gjendjes pas sulmit izraelit në Jemen

Frikë për acarimin e gjendjes pas sulmit izraelit në Jemen