Atentati ndaj Aleksandër Sadikajt, familjarët: Nuk kemi pasur konflikte me njeri! Nuk kemi dyshime për autorët

Atentati ndaj Aleksandër Sadikajt, familjarët: Nuk kemi pasur konflikte me njeri! Nuk kemi dyshime për autorët

1654955234_Sequence03.00085411.Still020.jpg

Janë marrë në pyetje familjarët, miq dhe shokë të Sadikajt për të zbuluar mbi lëvizjet e tij të fundit. Familjarët kanë deklaruar se nuk kanë asnjë dyshim se kush mund të jenë autorët.

Sipas tyre nuk kanë pasur konflikte dhe nuk kanë asnjë ide mbi personat që e kanë dashur të vdekur 27-vjeçarin. Autorët kanë pasur dijeni për të gjitha lëvizjet, mendohet se e kanë ndjekur dhe janë kujdesur të mos bien në sy të kamerave të sigurisë.

Në këto momente specialistët e Policisë së Përgjithshme janë shpërndarë për kontroll të kamerave të sigurisë gjithandej.


Lajmi kryesor:

Bomba me celular, Aleksandër Sadikaj e mbante pistoletën në brez! Dyshohet se tritoli iu vendos në makinë nga vrasës me pagesë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Rama me Zelenskyn: Shpesh mbështetja ushtarake për Ukrainën ngec, Putin nuk ndalet as një sekondë! Po merr jetë në mënyrë të pamëshirshme

Rama me Zelenskyn: Shpesh mbështetja ushtarake për Ukrainën ngec, Putin nuk ndalet as një sekondë! Po merr jetë në mënyrë të pamëshirshme