Atentati në Durrës, makina me të cilën udhëtonte Arjan Ndoja u bë 'shoshë' nga plumbat (FOTO)

Atentati në Durrës, makina me të cilën udhëtonte Arjan Ndoja u bë 'shoshë' nga plumbat (FOTO)

Report Tv ka siguruar pamjet e makinës me të cilën po udhëtonte Arjan Ndoja prokuror në Durrës. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ndaj Ndojas dhe dy personave të tjerë që ishin në makinë me të është qëlluar me breshëri automatiku me të paktën 8 plumba. Makina është goditur në xhamin para dhe anash dhe si pasojë ka dalë jashtë rruge. Ndërkohë plumbat kanë kapur prokurorin dhe personat e tjerë në brendësi të makinës. 


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


Ora 17:18
Atentati në Durrës, plagose prokurori Arjan Ndoja (FOTO)
 • b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?  ×

  Lajmi i fundit

  Euro 2024/ Tifozët e Kombëtares parakalojnë autobusin e Serbisë, i tregojnë simbolet kuqezi (VIDEO)

  Euro 2024/ Tifozët e Kombëtares parakalojnë autobusin e Serbisë, i tregojnë simbolet kuqezi (VIDEO)