Atentati në Tiranë/ Të afërmit: Aleksandër Sadikaj, hero! S'i ka hyrë kujt në hak, djalë punëtor e i thjeshtë

Atentati në Tiranë/ Të afërmit: Aleksandër Sadikaj, hero! S'i ka hyrë kujt në hak, djalë punëtor e i thjeshtë

Nëse autoritetet policore dhe të drejtësisë e njihnin Aleksandër Sadikajn, i cili u eliminua me tritol me telekomandë, si njeri të proceduar dhe të përfshirë në ngjarje kriminale në të kaluarën, familja e kujton 27-vjeçarin si hero.

Në një postim në rrjetet sociale, familjarët e përshkruajnë Aleksandrin si djalë të vuajtur, sakrifikues dhe që nuk i ka hyrë në hak askujt. Mes rreshtave, familjarët e të ndjerit shkruajnë për fillimet e investimit në fermën në Memaliaj, për të cilën, sipas tyre Aleksandri, i ka mbjell të gjitha pemët me duartë e tij. Më tej rrëfimi vijon me një histori bamirësie që 27-vjeçari ka bërë.

Postimi i fermës së në pronësi të Aleksandër Sadikaj


Lajmi kryesor:

Frika nga një atentat, Aleksandër Sadikajt iu gjet në shtëpi jelek anti-plumb dhe fishekë! Dëshmia e shokut të 27-vjeçarit: I kishte dhënë para me fajde 'Peqes' nga Kuçova


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan