Atentati/ Policia blindon 'Traumën' dhe spitalin e Durrësit ku ndodhet prokurori (VIDEO)

Spitali i Durrësit dhe i Traumës në Tiranë janë blinduar nga forca të shumta policie pas atentatit në Shkozet. Në Durrës ndodhen Arjan Ndoja  i shtruar në spital dhe Landi Muharremi nga Sukthi, ndërkohë që në spitalin e Traumës në Tiranë ndodhet shoferi i prokurorit, pasi ka marrë dy plumba në gjoks. Report Tv sjell pamjet nga spitali i Durrësit dhe Traumës.

Policia te Spitali Ushtarak


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi