Atentati te mbikalimi i Shkozetit, policia pengon punën e gazetarëve (VIDEO)

Policia e Shtetit në vend që vëmendjen maksimale ta kenë të autorët e atentati që janë larguar pa lënë gjurmë, pengojnë punën e gazetarëve. Efektivë të policisë së shtetit kanë larguar operatorët nga mbikalimi i Shkozetit që po transmetonin pamjet nga vendi ku ndodhi atentati në Durrës.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)