Atentatori i prokurorit del para gjykatës, seanca 'sekret hetimor' me dyer të mbyllura

Redjan Rraja prej orës 14:00 ndodhet në seancën që po zhvillohet te Krimet e Rënda për t'u njohur me masën e sigurisë. Gazetari i Report Tv Arsen Rusta raporton, Rraja është i pranishëm, por seanca me kërkesë të prokurorëve po zhvillohet me dyer të mbyllura pasi sipas tij përbën sekret hetimor. Dosja drejtohet nga dy prokurorët Anton Martini dhe Besim Hajdarmataj.


Lajmi kryesor:

Lihet në burg Redjan Rraja: S'kam lidhje me atentatin ndaj prokurorit! Gjurmët e tij u gjetën në syzet brenda makinës


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?×

Lajmi i fundit

John

(VIDEO) Agjentët shtrijnë në tokë 5 trafikantët në rrugën e Plazhit! Goditet grupi në Durrës, sekuestrohen kanabis e kokainë