Atmosfera festive në shtëpinë e Rudina Hajdarit...

Rudina me vajzën

Këtë vit festat kanë ardhur më shpejt në vendin tonë, edhe pse data zyrtare e ndezjes së dritave është  në datën 6 dhjetor.

Deputetja Rudina Hajdari ka sjellë momente nga përgatitja e festave në shtëpinë e saj.

Nëpërmjet një postimi në profilin e saj, ajo ka fotografuar vogëlushen duke zbukuruar pemën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Edhe vipat po përshtaten me ndezjen e dritave të kryeqytetit, ku Erion Veliaj preferoi ta sillte më shpejt këtë vit atmosferën mahnitëse të dritave.

Postimi i Rudinës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?

Komento

Komente

  • Ulaj B: 04/12/2019 09:17

    Fshati digjet K..... krihet i thone muhabetit. Ku eshte kjo OPOZITA E PARLAMENTIT qe nuk po shihet keto dite paniku. Nga Murrizet te Gjonet e me shoke.... Turp

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! 'Garda e vjetër' u largua kur ramë në opozitë, mosmirënjohës