'Ato do ta përmirësojnë Shqipërinë', Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në qeverisje

Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se vendi ka më shumë nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kryemadhi publikoi fotot e takimit që nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho kishte zhvilluar me gratë e njësisë numër 1 në zonën e Ali Demit.

Ne kemi nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje

Ato gra do ta përmirësojnë Shqipërinë, për ta kthyer në një vend ku të gjithë ndihen si në shtëpinë e tyre”, shkruan Kryemadhi.

D.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët?

Komento

Komente

 • anna: 21/09/2020 11:50

  Sikur te ishin 5 gra si ti ne parlament o zot cfare parlamenti do ishte .

  Përgjigju
 • Erik: 21/09/2020 10:19

  Je shume vone Mona me keto premtime, 50 me 50% e ka bere Rama qeverine. Ju jeni parti hajdutesh, keshtu qe ju duhen burra per te bere vjedhjet qe vetem ju dini t'i beni, me grate eshte me e veshtire.

  Përgjigju
 • ola: 21/09/2020 08:40

  mos o zot...se ti i zgjedh si vetja !!!

  Përgjigju
 • Mona Shale Shqyera: 21/09/2020 01:55

  Jepi Mona. Mbushe partine ne baxh... si ty. Mos harro dhe Kejdin se na kenaqet ne mbremjet zjarr ne Jale.

  Përgjigju
 • Kollodoku: 21/09/2020 00:12

  Mona na duhen baxhella te tjera si ty se lam lesht neper k... e bllokut. Ty te kemi fales dhe plus perfitojm noi ven pune

  Përgjigju
 • Politika: 21/09/2020 00:09

  Mer grate nga fshati "gruas" cepani, tamam si dele i ke,idiote, llafazane,thashethemagjie te gjitha te keqiat i kane, dhe aty te leshelia do kene mundesi te marrin edhe profesionin e lavires,se ne ate parti vetem te tilla qarkullojne, i cifton kryetarja me urdher.o te zente corona moj maloke ne katror, do grate te partickat, po femijet kush do t'ua rrise e edukoje ?

  Përgjigju
 • Sardi: 20/09/2020 21:55

  Per cilat femra flet ti mi Mona?? Per harbutet si puna jote, apo per dashnoret lavire injorante te drejtorve apo ministrave te lsi. Nuk e kupton qe je bo e neveritshme dhe super hipokrite??

  Përgjigju
 • e6y: 20/09/2020 21:39

  ishalla nuk jane si ti se na qet zoti fare.

  Përgjigju
 • Staplerfahrer: 20/09/2020 21:37

  Si puna jote po

  Përgjigju
 • Ndeshkim Hajduteve: 20/09/2020 21:08

  Shume e drejte qe duhen me shume gra ne qeveri, por jo gra si ty o halabake femer,hajdute, mashtruese, injorante. Vetem ti sduhet ta hapesh gojen,ti dhe soji jot do kujtoheni si turpi kombit. Mezi presim te qeroheni nga politika dhe pas hekurave. Keni 30 vjet qe po talleni me shqipetaret.Mona çizmja, mbaj mend ke dhene nje deklarate sikur do ti haje veshin Rames, cfare ndodhi? E di vete ti se cfare I ke ngrene , apo jo ?

  Përgjigju
 • Tosi: 20/09/2020 20:15

  Po si qenkan mbledhur gjithe shemtaraqet e lagjes duke degjuar sharebajgen e Nafije dybekut te leshitlikes Erisa hundpinokja nenkryetarja e 16 te e leshelise

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Burri me biçiklete niset për në punë në Vlorë, një grup qensh e rrethojnë dhe bëhen gati ta kafshojnë