'Audi' luksoz humb kontrollin dhe del nga rruga në Elbasan, plagoset drejtuesja e mjetit (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në unazën e qytetit në rrugën Elbasan-Librazhd, ku një person ka mbetur i plagosur.

Një mjet tip 'Audi' ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një makinë tjetër.

Për pasojë është plagosur drejtuesja e mjetit, e cila është dëguar në spital..

1624480104_audi.jpg

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një viktimë nga zjarret në vend, a ishin të përgatitura autoritetet shtetërore për përballimin e emergjencës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarr i përmasave të mëdha përfshin pyjet e Fushë Arrëzit, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme