Aurela Gaçe nuk kursen kritikat për artistet e reja: Janë një brez që bëjnë në skenë vetëm twerk

Aurela Gaçe nuk kursen kritikat për artistet e reja: Janë një brez që bëjnë në skenë vetëm twerk

Këngëtarja Aurela Gaçe ka kritikuar artistët e rinj. Ajo i ka kritikuar ato për faktin që bëjnë twrek në skenë, ndërsa ka shtuar se këndojnë edhe play back.

“Bëj pompa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën twerk, mirë bëjnë se e dredhin por janë play back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot twerk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar forcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hidhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, tha këngëtarja në Vajza dhe Gra.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Ministria Palestineze e Shëndetësisë:  Më shumë se 100 të vdekur në Gaza pas armëpushimit

Ministria Palestineze e Shëndetësisë: Më shumë se 100 të vdekur në Gaza pas armëpushimit