Australi/ Fëmija ngec brenda makinerisë së lodrave (VIDEO)

Një incident i pazakontë ka ndodhur në Australi në një qendër tregtare, ku një fëmijë ka ngecur brenda një makineri lodrash.

U desh ndërhyrja e policisë së Queensland-it për të nxjerrë fëmijën nga makineri e madhe me mure xhami.

Pavarësisht se ai ishte i bllokuar, fëmija dukej i lumtur në mesin e dhjetrave kukullave të pellushit.

Pas disa momentesh, policia theu xhamin e makinerisë dhe prindi mori në krahë fëmijën shëndosh e mirë.

K.M/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane