Avokati: Do i gjejmë lekët për gjobën 250 mijë lekë! Prokurori: Kërkoj lirimin e nënës lehonë dhe t’i jepet kohë për të paguar

Avokati: Do i gjejmë lekët për gjobën 250 mijë lekë! Prokurori: Kërkoj lirimin e nënës lehonë dhe t’i jepet kohë për të paguar

1679056478_Screenshot5.jpg

Pasi avokati i nënës lehonë ka deklaruar se do të gjejë lekët për paguar gjobën prej 250 mijë lekësh, prokurori Endrit Bimi i ka kërkuar gjykatës që të lirojë nënën lehonë Diana Bahçja Hoshi që ta lirojë dhe t’i japë kohë që të paguajë gjobën.


Lajmi kryesor:

Merr fund makthi! Nëna lehonë do marrë në krah të birin! Lirohet nga qelia: Vajzën e parë s'më lënë ta takoj, s'e kam braktisur! Avokati: Qytetarët do ia paguajnë gjobën (VIDEO)


B.K./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Zgjidhet fituesi i edicionit të tretë të 'Big Brother VIP'! Aktorja Egla Ceno merr çmimin 100 mijë euro

Zgjidhet fituesi i edicionit të tretë të 'Big Brother VIP'! Aktorja Egla Ceno merr çmimin 100 mijë euro