Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s'jam i zoti që të ngas makinën dhe i kam këmbët shumë të gjata

 

Kryeministri Edi Rama teksa po jepte shembuj se si do të funksionojë Shqipëria pa sportele pas 2022, nuk nguroi që të bënte batuta.

"Nuk kam për të marrë patentën se nuk jam i zoti që të ngasë makinë, plus kam dhe këmbët shumë të gjata", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Bashkëqeverisja/ Rama: Brenda 2022 s'do ketë më asnjë sportel, të gjitha shërbimet online! Nëse administrata s'kthen përgjigje në kohë, ka sanksione


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Dy tërmete të njëpasnjëshme godasin Afganistanin, 22 viktima, 4 fëmijë të vdekur nën rrënoja