Beatrix apo Bora, Luana Vjollca e tregon hapur në mënyrën më të bukur se kë mbështet dhe i vë dhe pikën

Luana Vjollca

Donaldi, Beatrix, Bora, ky trinom është kryefjalë e ditëve të fundit dhe qytetarët të cilët ndjekin zhvillimet më të fundit nga Big Brother, janë të ndarë në grupe.

Mirëpo, duket në pjesë e një prej këtyre grupeve, atë që mbështet Borën ëshë edhe moderatorja, Luana Vjollca. Këtë ajo ka zgjedhur që ta thotë në mënyrë shumë të veçantë, teksa ka publikuar një foto në borë ku shkruan: Me Borën, teksa ka vendosur edhe një pikë dhe një zemër në fund të kësaj diçiture.

Të gjithë komentuesit, kanë shkruar se kjo foto është një mbështetje hapur për kolegen e saj Borën

Postimi i Luana Vjollcës

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Basha: Vetingu i politikanëve ndan shapin nga sheqeri! Berishës i është lidhur goja për denoncimin e oligarkëve se e mbështesin