Bëjnë paqe? Heidi dhe Romeo puthen dhe përqafohen në oborr

Bëjnë paqe? Heidi dhe Romeo puthen dhe përqafohen në oborr

Heidi dhe Romeo krijuan një romancë brenda Big Brother VIP e cila përfundoi shumë herët.

Dyshja është parë çdo ditë teksa ‘e vuan’ ndarjen nga njëri-tjeri por siç duket ata kanë zgjedhur të mos qëndrojnë më në distancë.

Dyshja është parë të shijojë praninë e njëri-tjetrin në oborr, me puthje dhe përqafime dhe siç duket kjo është një shenjë e mirë për ta.

Nëse do të ketë një rikthim mes tyre kjo mbetet për t’u parë, pasi veprime të tilla nuk është hera e parë që i shohim mes tyre.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar