Fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia? Heidi Baci ‘rrëfehet’ pas përfundimit të Big Brother Vip 3

Fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia? Heidi Baci ‘rrëfehet’ pas përfundimit të Big Brother Vip 3

Heidi Baci

Pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip 3, e renditur në vendin e katërt, Heidi ka treguar se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe se publiku njohu karakterin dhe njeriun që ajo është.

Por megjithatë Heidi nuk i ka shpëtuar pyetjes pikante nëse ajo do të flinte me Romeon pas daljes nga shtëpia.

"A do të flesh me Romeon sonte, pyet gazetari.

Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni", përgjigjet duke qeshur ish-banorja.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton