Hatërmbetje me produksionin? Romeo mungon në ‘Post BBV’

Hatërmbetje me produksionin? Romeo mungon në ‘Post BBV’

Romeo Veshaj

Finalisti Romeo Veshaj, i cili u rendit në vendin e tretë të Big Brother VIP, nuk është shfaqur sot në ‘Post BBV’.

Ndërkohë që të pranishëm janë të gjithë finalistët Egla, Juli, Heidi, Meritoni dhe disa prej ish-banorëve.

Moderatori Ledjon Liço u shpreh se nuk i di arsyet e mungesës së tij, ‘por ndoshta do i mësojnë rrugës’.

Nuk i është përgjigjur ftesës Romeo Veshaj, arsyet nuk i dimë, ndoshta do i mësojmë rrugës”, shprehet moderatori.

Mesa duket kjo mund të jetë një hatërmbetje me produksionin, pasi Romeo nuk ishte as në festën që u zhvillua mbrëmjen e kaluar.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?