Bënë ‘lëmsh’ një rrjet të tërë me romancën e tyre të fshehtë, Bearti lë pas të shkuarën me Tea Trifonin! Poston foto me të dashurën e re

Bënë ‘lëmsh’ një rrjet të tërë me romancën e tyre të fshehtë, Bearti lë pas të shkuarën me Tea Trifonin! Poston foto me të dashurën e re

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi

Një ndër romancat më të përfolura ishte padyshim Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni.

Ata u bënë kryefjalë të mediave rozë për romancën me Tea Trifonin. Kjo periudhë ka mbetur shumë pas dhe sot Bearti është më i lumtur se kurrë në një lidhje të re.

Pak kohë më parë, ai u shpreh se ishte në një lidhje teksa deklaroi se preferon ta mbajë private, pas përvojës me lidhjen e tij të fundit e cila mori shumë vëmendje.

Por, mesa duket Rexhepi nuk i ka rezistuar dëshirës për të ndarë disa foto me të dashurën e re në Instagram.

Ish-konkurrenti i Për’puthen, shfaqet dorë për dore me vajzën misterioze akoma, pasi nuk ka preferuar t’ja zbulojë portretin. mMë herët të pyetur mbi arsyet e ndarjes Tea dhe Bearti nuk kanë preferuar të flasin shumë. Tea u shpreh se lidhja e tyre u kthye toksike për shkak se Bearti ishte shumë xheloz ndërsa ky i fundit deklaroi se ajo i linte shkak. Bearti në një intervistë asokohe tregoi se është xheloz në një marrëdhënie dhe sipas tij kështu tregohet nëse je apo jo i interesuar për tjetrin.

“Një njeri është xheloz nëse e do dikë. Normal që jam xheloz, nëse nuk të intereson dikush normal që nuk je xheloz. Nuk e di varet edhe prej femrës”, tha Bearti.

Fotoja e publikuar nga Beart Rexhepi 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku sërish me probleme shëndetësore, shtrohet në spital në Romë

Papa Françesku sërish me probleme shëndetësore, shtrohet në spital në Romë