Beqare apo në një marrëdhënie? Grida Duma zbulon për herë të parë detaje nga jeta sentimentale

Beqare apo në një marrëdhënie? Grida Duma zbulon për herë të parë detaje nga jeta sentimentale

Grida Duma

Ish deputetja e PD dhe moderatorja Grida Duma është një nga personazhët mediatikë që nuk flet kurrë për jetën e saj personale, por si rrallëherë ajo ka zbuluar detaje për jetën e saj sentimentale.

Teksa ishte e ftuar në një emisionin, ajoi ka rrëfyer se është në një lidhje dashurie dhe ndonëse nuk  zbuloi më shumë detaje mbi burrin misterioz që e ka bërë për vetë ajo tha se kalojnë sbhumë kohë së bashku.

Ajo u shpreh se ndihet e plotësuar dhe se me partnerin e saj kalon “kohë cilësore”.

Pjesë nga biseda:

Pyetje: Ç’po bëhet me jetën tënde e dashur?

Duma: Mirë ndodhet Grida. Është kohë cilësore, mjafton edhe me pak. Edhe po të mos kisha do të thoja kam, jo më kur kam.

Pyetje: E ke atë përqafimin e ngrohtë?

Duma: E kam.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Spahiu: Policia shumë e varfër dhe qeveria as nuk investon, as nuk e ka prioritet

Spahiu: Policia shumë e varfër dhe qeveria as nuk investon, as nuk e ka prioritet