Berati dhe Lezha me rrugë të boshatisura! Në Vlorë ndëshkohen 6 shoferë, thyen shtetrrethimin (VIDEO)

Në ditën e tretë të karantinës, qyteti Beratit dhe Lezhës vijojnë të jenë në qetësi. Rrugët dhe trotuaret janë thuajse të boshatisura, ndërsa situata po mbahet nën monitorim nga policia dhe ushtria të cilët janë vendosur në pikat kryesore të qyteteve. Në Vlorë është paraqitur një panoramë pak më ndryshe, ku ka pasur la shoferë të "pabindur" që kanë thyer urdhrin, e për pasojë janë ndëshkuar.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi/ Dita III e shtetrrethimit, bllokohet qarkullimi i makinave në gjithë Shqipërinë, braktiset Liqeni në Tiranë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Akuza e fortë e Metës: Euralius dhe Opdat punojnë për Ramën! I kam nisur shumë letra Yuri Kim, '0' përgjigje! Nga nesër do jem tjetër president