Biden me kafshë të re shtëpiake, Meta ‘e sfidon’ me Sashën: Përshëndetje nga Shqipëria

Ilir Meta dhe Sasha

Ilir Meta dhe Sasha

Joe Biden dhe zonja e parë Jill Biden kanë hapur dyert për një kafshë shtëpiake.

Për herë të parë, një mace po jeton në Shtëpinë e Bardhë.

Emri i saj është Willow dhe është një mace ferme 2-vjeçare, me sy të gjelbër, gri dhe të bardhë nga Pensilvania, e cila së pari tërhoqi vëmendjen e zonjës së parë Jill Biden gjatë fushatës.

"Willow po vendoset në Shtëpinë e Bardhë me lodrat e saj të preferuara, ëmbëlsirat dhe shumë hapësirë ​​për të nuhatur dhe eksploruar," tha Michael LaRosa, zëdhënësi i zonjës së parë.

Menjëherë pas postimit të Biden të maces së famshme Willow, Presidenti Meta ka replikuar me një foto të maces së tij, Sashës duke i uruar mirëseardhjen Willow dhe duke e përshëndetur nga Shqipëria.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 29/01/2022 14:36

  Po ata majmuner ne foto mbas maces mos jan gje te kopshtit zoologjik?

  Përgjigju
  • Like: 30/01/2022 10:20

   ????????????????

 • Like: 29/01/2022 13:38

  Ik o like k*qe dhe macja eshte me intelligjente se ti o kokemadh

  Përgjigju
 • Mali me grooopa: 29/01/2022 12:05

  Kellira e kombit.ilir metaj

  Përgjigju
 • Lelidhi: 29/01/2022 11:30

  Nje faqe macja e ilirit e ka te zeze si vet faqe ziu. Shpirt katrani krye hajdut I shqhiperis

  Përgjigju
 • Mona: 29/01/2022 09:25

  Sasha me hale floriri nga ai që vodhi Iliri!

  Përgjigju
 • Kush ?: 29/01/2022 04:41

  Me thote a ka me njeri shk*rdhate se Ilir hajduit?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Botimet arbëreshe drejt Shqipërisë, 'Moti i madh' për në UNESCO, akademiku: Një nga projektet që ka ecur më mirë, grupi i punës po gjurmon mbijetoja të këtyre ritualeve