Blerina Gjylameti uron mamanë e saj me postimin prekës në 'Ditën Ndërkombëtare të Nënës'

Blerina Gjylameti me të ëmën

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka uruar nënën e saj në Ditën Ndërkombëtare të Nënës me një postim shumë prekës.

Ajo e ka konsideruar të fortë nënën e saj, e cila ka përjetuar dy ngjarje tragjike, pasi ka humbur dy fëmijë. Në mesazhin e saj deputetja e përshkruan si burim force dhe mbështetjeje në çdo çast vështirësie.

Gëzuar ditën e nënës e shtrenjta ime! Mirësi, urtësi dhe sakrificë për të na rritur plot e përplot me dashuri. Buzëqeshje pafund dhe atëherë kur zemra të pikon vetëm që ne të shohim botën plot ngjyra. Je burim force dhe mbështetjeje në çdo çast vështirësie!”, shkruan Gjylameti.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se hapja e listave do të sjellë deputetë më cilësore në Kuvend?

Komento

Komente

  • Fiqiri: 12/05/2020 05:41

    Pershendetje te gjithe artisteve qe Kan luajtur role dhe po luajme ne kete skene.Une mendoj qe arkitektura e jashtem e teatrit te ri te jete origjinale me te vjetrin.Ky duhet te jete kushti nr.nje dhe I panegocueshem nga artistet.Duhet te mendoje sjcili qe ne gjth boten ndertohet vepra te reja duke ruajtur vlerat arkitekturore te te vjetrit dhe I vihet Viti I ndertimit fillestare.per te ruajtur vlerat historike.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

3 të prekur me COVID19 në Universitetin e Vlorës, mbyllet rektorati dhe departamenti i Biologjisë