Bojaxhi: Klasa politike bashkëpunon 
 vetëm për të shkatërruar qytetin 

Bojaxhi: Klasa politike bashkëpunon <br /> vetëm për të shkatërruar qytetin 
TIRANE - Kandidati i pavarur për Bashkinë e Tiranës Gjergji Bojaxhi tha se në 13 vitet e fundit pushteti qendror dhe ai lokal kanë bashkëpunuar vetëm për të shkatërruar qytetin. Sipas Bojaxhiut klasa politike e këtyre viteve i ka hequr parkut të liqenit artificial mbi 700 mijë m2 hapësirë të gjelbër duke e dhënë atë për ndërtime. 

Bojaxhiu tregon “njollat e kuqe” në hartën e liqenit artificial duke mbështetur idenë e tij se klasa politike ka shkatërruar Tiranën dhe hapësirat e vetme të gjelbra

Redaksia online
(Gre.M/shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri