Bora Zemani zbulon se çfarë ka të përbashkët me Elvana Gjatën

Bora Zemani zbulon se çfarë ka të përbashkët me Elvana Gjatën

Elvana Gjata dhe Bora Zemani

Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe këngëtarja e famshme shqiptare Elvana Gjata gëzojnë një raport të mirë me njëra-tjetrën. Së fundmi, Elvana ka qenë e ftuar në spektaklin “Dancing With The Stars”, që moderohet nga Bora.

Moderatorja ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” disa foto me Elvanën gjatë spektaklit. Të dyja duket se kanë një gjë të përbashkët, të dyja kanë baballarët e tyre oficerë.

“Goca oficerash!” , shkruan moderatorja në postimin e saj. Pas kësaj, Elvana ka rishpërndarë postimin dhe ka shkruar “ Ka një arsye nga buron disiplina”.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Romantizmi rrugor, precedent me tabela e semaforë të mbuluar nga gjethet e pemëve

Romantizmi rrugor, precedent me tabela e semaforë të mbuluar nga gjethet e pemëve