POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Borë dhe ngricë/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga në Shkodër (FOTO)

Moti i keq i shoqëruar me reshje të dendura dëbore dhe temperatura të ulëta ka shkaktuar edhe aksidentet e para rrugore në vendin tonë. Këtë të enjte një autobus me pasagjerë ka dalë nga rruga në aksin Shkodër-Shirokë-Zogaj siç e shikoni edhe në këtë foto. Udhëtarët kanë kaluar momente paniku, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Mësohet se në mesin e pasagjerë kishte edhe të mitur si dhe të moshuar. 

Autobusi i aksidentuar në rrugën Shkodër-Shirokë

l.q.
Komento