Brenda Syrit të Kaltër/ Kamera zbulon sekretet e thellësisë së perlës shqiptare (VIDEO)

Syri i Kaltër është ndër destnacionet më të vizituara, pasi është një nga mrekullitë e natyrës shqiptare në jug të vendit, që lë të mahnitur të gjithë vizitorët.

Një video e disa viteve më parë, ku tregohen mrekullitë nënujore është bërë sërish virale në rrjetet sociale.

Uji i akullt dhe i kristaltë, përbëjnë një joshje dhe krijojnë mister për atë që është në thellësi. Por mungesa e infrastrukturës ka ulur ndjeshëm numrin e personave që kanë vizituar Syrin e Kaltër këtë vit.

Syri i Kaltër
 

d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?

Komento

Komente

 • opaaa: 12/07/2019 19:01

  ca kishte te canta ai pse duhet te futej ne nje burim natyror nuk duhet t mernin ndonje lejeeeeeee

  Përgjigju
 • ???: 12/07/2019 09:32

  Me lejen e kur??? Sepse ne dalje ka ne çante me gjera qe ka mbledhur nën ujë,ato i perkasin vendit tone jo ketyre gjoja eksploruesve pirate

  Përgjigju