Bukuroshja që flet 6 gjuhë të huaja lë punën në bankë për Instagramin

Xenia Tchoumi

Influencues Instagrami tashmë është kthyer në profesion të ri.

Sipas CNA, Xenia Tchoumi është një influencuese që flet gjashtë gjuhë të huaja dhe refuzoi një punë të nivelit të lartë në bankë, për të qenë pjesë e Instagramit.

“Ka shumë njerëz që bëhen influencues, por nuancat mes tyre janë të pafundme. Mund të jenë vërtet të cekët e sipërfaqësorë, por edhe inteligjentë e sipërmarrës”, thotë vajza nga Rusia.

Me këto fjalë vajza ka treguar se personat që merren me rrjetet socile nuk ëhstë e thënë të jenë të cekët me pa njohuri.

Xenia Tchoumi

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen