E rëndë në Bulqizë, elektricisti 32 vjeç bie nga shtylla dhe humb jetën

E rëndë në Bulqizë, elektricisti 32 vjeç bie nga shtylla dhe humb jetën

Ylli Boba

BULQIZË- Një elektricist ka humbur jetën në krye të detyrës në fshatin Kovashicë të Bulqizës. Gjatë punës, elektricisti ka rënë nga shtylla elektrike dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ylli Boba, 32 vjeç, nuk u mbijetoi dot plagëve të marra dhe për pasojë humbi jetën.

"Ju njoftoj se shtetasi Ylli Boba, si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën në spital", njofton policia. 

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Durrës, ia rrëmbyen gjyshërit, mamaja merr 3 vjeçarin, falenderon policinë

Durrës, ia rrëmbyen gjyshërit, mamaja merr 3 vjeçarin, falenderon policinë