Bulqizë/Me shenja plumbash dhe xhama të thyer, Report Tv siguron foton e makinës së autorit të dyshuar

Makina e autorit të dyshuar, Besmir Zeneli

Report tv ka siguruar foton e makinës së autorit të dyshuar të atentatit në Bulqizë një ditë më parë, Besmir Zeneli. Në makinën "Land Rover" të Besmir Zenelit dallohen shenjat e plumbave dhe xhami i përparmë i thyer i makinës, duke lënë të kuptohet se mes Besmir Zenelit dhe Shaqir dhe Erlind Tolljas ka pasur përplasje.


Lajmi kryesor:

Sherri për kromin, foto e makinës së autorit të dyshuar, ka shenja plumbash! Flet i vëllai: Tollajt qëlluan të parët, Besmiri u kundërpërgjigj! Shaqir Tollja: Pala tjetër ka miq në shtet


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: Venecia i dha të drejtë Ramës, s’përshëndeti bojkotin e opozitës