Çfarë do të ndodhë me Bushatin në PS, përgjigjet Edi Rama (VIDEO)

Rama u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre që janë "interesuar" për fatin e Ditmir Bushatit brenda PS-së

"Ditmir Bushati ka kontributet e veta mund t'i bëj fare mirë të dyja (deputet dhe këshilltar për mediat i OSBE) por çështja e listave do të trajtohet si thashë dhe në fund ne do të kemi skuadrën më të mirë dhe efikase që do të fitojmë 25 prillit për të pasur fitoren më të madhe", tha Rama


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja