Çfarë ka ndodhur mes tyre? Aktori i Portokallisë flet pa doreza: Nuk flas me Fjoralba Ponarin, ja pse

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Aktori i Portokallisë flet pa doreza: Nuk flas me Fjoralba Ponarin, ja pse

Fjoralba Ponari

Aktori Rezart Veleshnja ka qenë i ftuar mbrëmë në “Top Arena” ku ka treguar disa të vërteta në rubrikën “Këndi i së vërtetës”.

”Nuk flas me Fjoralbën se nuk më flet”, tha Rezi. Ai pak kohë më parë postoi një status ku e etiketonte Ponarin si një moderatore jo me vlera.

“Nuk do vijnë më moderatore si Xhemi Shehu dhe Eneda Tarifa. Iku koha e vlerave, është koha e anti-vlerave dhe e… Kishin sy në skenë dhe ishin plot sharm”, shkroi Rezarti.

Fjoralba ishte ajo që zëvendësoi Xhemin pas largimit, por duket se këto lëvizje nuk i kanë pëlqyer Veleshnjës. Nga ana tjetër Fjoralba nuk ka reaguar deri më tani pas këtyre deklaratave.

Ndërsa përsa i përket vajzës të showbizit me të cilën do donte të kishte një raport dashurie, Rezi zgjodhi modelen Vildane Zeneli.

Postimi i Rezart Veleshnja pak kohë më parë

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë