Çfarë po ndodh? Vajza e Ledrit sëmurë, Sara publikon foton ku shfaqet me maskë aerosol

Çfarë po ndodh? Vajza e Ledrit sëmurë, Sara publikon foton ku shfaqet me maskë aerosol

Poem Blu, vajza e Ledrit dhe Sarës tashmë është një vajzë Instagrami, por sot ajo është shfaqur me maskë aerosol.

Ka qenë vetë Sara që ka publikuar foton ku bashkangjitur fotos shkruan “Nuk është më aq e frikshme”, e cila mesa duket tregon se nuk ka asgjë serioze.

Vogëlushja numëron mijëra ndjekës në Instagram, ku kësaj herë ka vendosur që të tregojë edhe një moment të vështirë nga jeta e saj, përtej episodeve shumë të bukura.


Postimi i Sarës

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg