Çifti nga Fieri pret vitin 2023 me gëzim të madh në familje! Vjen në jetë fëmija i tretë, është vajzë

Çifti nga Fieri pret vitin 2023 me gëzim të madh në familje! Vjen në jetë fëmija i tretë, është vajzë

Foto ilustruese

Bebja e parë e lindur për vitin 2023 në maternitetin e Fierit është vajzë. Foshnja gëzon shëndet të plotë dhe është fëmija i tretë i një çifti nga Zharrëza, Fier.

Me të trokitur ora 12:00 në mesnatë, erdhi në jetë bebja e parë në Tiranë në maternitetin ‘Mbretëresha Geraldinë’. Edhe ajo është vajzë dhe prindërit e pagëzuan me emrin Promisa.

Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë edhe një djalë i shëndetshëm, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Këshilli Evropian: Kosova dhe Serbia të zbatojnë marrëveshjen për normalizimin e marrëdhënieve

Këshilli Evropian: Kosova dhe Serbia të zbatojnë marrëveshjen për normalizimin e marrëdhënieve