Postimi i parë i Noizyt në profilin e tij...

Noizy

Noizy është një nga këngëtarët më të famshëm shqiptarë që po bën bujë edhe në vendet e huaja.

A e keni pyetur veten se cili është postimi i parë i Noizyt në një nga  rrjetet sociale më të përdorura siç është Instagrami.

Ai ka dalë në një anije bashkë me dy miqtë e tij,  ku shfaqen duke festuar dhe  shkruan "Chilling with my Bruvas 1 more bruva on the way do".

Noizy e ka nxjerrë postimin në 1 shtator të vitit 2015 dhe  vëmë re që ka preferuar të bëhet pjesë e instagramin 5 vite me vonesë.

Po të krahasojmë liket e tij, ka avancuar shumë pasi në postimin e parë ka marrë 32.672 like, kurse në postimin e fundit ka marrë 312.550 like.

Fansat e tij e ndjekin ne çdo hap që ai bën dhe mezi presin këngë të reja.

Kohët e fundit është vënë re që artisti shqiptar po bën bashkëpunime të fuqishme me këngëtarë të huaj.

Ditën e sotme ai ka publikuar në profilin e tij këngën e re në bashkëpunim me Snik, Capo Plaza dhe  Gue Pequeno të titulluar Colpo Grosso.

Ai ndodhet në Luksemburg duke dhënë koncert për fansat e tij në të gjithë botën.

Postimi parë i Noizyt

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Parakalimi i gabuar shkakton aksident në Berat, fatmirësisht pa të lënduar