Copa xhami të shpërndara, pamjet nga dëmtimi i qendrës shëndetësore në Elbasan (VIDEO)

Qendra Shëndetësore  në lagjen "Skëndëbej" në Elbasan u dhunua ditën e sotme nga një person, i cili është arrestuar, ndërsa sipas policisë ka qenë i dehur. Në vendin e ngjarjes janë disa xhama thyer, copat e të cilit ndodhen ende aty si dhe një gur i madh  cili është përdorur nga autori.

 


Lajmi kryesor:

Sulm me gurë qendrës shëndetësore në Elbasan, ndalohet autori! Balla: Motivim i pastër politik e nxitur nga gjuha e urrejtjes ndaj bluzave të bardha! Bardhi: Lojë politike me histori të rremë


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Makina e shefit të paraburgimit në Vlorë në flakë, ky është momenti kur mbërrin furgoni i policisë