'Copëz parajse në Jon', Rama publikon videon nga ishulli i Sarandës: Ujë i kristaltë e rërë e bardhë

'Copëz parajse në Jon', Rama publikon videon nga ishulli i Sarandës: Ujë i kristaltë e rërë e bardhë

Ishulli i Togës në Sarandë

Një copëz parajsë, kështu e ka cilësuar Kryeministri Edi Rama ishullin e Tongos në Sarandë duke i bashkëngjitur përbri një video ku duken pamjet përrallorë të bregdetit Jon.

Ende i pazbuluar nga sytë kuriozë, ishulli i Sarandës është një ndër atraksionet turistike mjaft piktoreske.

Nën hashtagun #BeautifulAlbania, kreu i qeverisë përshkruan bukurinë e këtij ishulli.

'Pothuajse i pazbuluar nga turistët, ishulli i Tongos në Sarandë është një copëz parajse në Jon, me ujin e kristaltë dhe rërën e bardhë????☀️'- shkruan Rama.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje