Dalin FOTOT, ky është çifti nga Librazhdi që u vetëhelmua 5 ditë pas dasmës

Dalin FOTOT, ky është çifti nga Librazhdi që u vetëhelmua 5 ditë pas dasmës

Dalin fotot nga dasma e çiftit që u vetëhelmuan nga Librazhdi. Olsjan dhe Rezarta Hajdari në rrjetet e tyre sociale kanë ndarë disa momente nga dasma e zhvilluar këtë të dielë, por edhe nga lidhja e tyre e dashurisë. Nga fotot çifti duket mjaft i dashuruar ndërkohë që vijon të mbetet mister shkaku i këtij vendimi tragjik që i mori jetën 19-vjeçares.


Lajmi kryesor:

U martuan të dielën/ Dyshohet se i helmuan! Fotoksina i merr jetën vajzës, burri në gjendje të rëndë! Prindërit: Nuk kishin konflikte (FOTO)


Ora 10:29
Dyshohet se u helmuan, FOTOT e çiftit nga Librazhdi që u martuan këtë të dielë
/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)