Dasëm në familjen e Berishës! Armina Mevlani martohet së shpejti me Shkëlzenin: Kemi ndarë datën

Dasëm në familjen e Berishës! Armina Mevlani martohet së shpejti me Shkëlzenin: Kemi ndarë datën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Moderatorja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen së shpejti! Lajmin e ka konfirmuar vetë Armina Mevlani, e cila tregoi edhe detaje të tjera.

Armina tha se dita e kurorëzimit do të jetë në fund të shtatorit, por pa zbuluar ende datën.

‘Unë i kam shpërndarë ftesat, kam filluar. Duhet të martoheshim në 2020 por kishim pandeminë. Është në fund të shtatorit, por datën do e zbulojmë pak më vonë. Ta lëmë pak si telenovelë’- tregoi Armina.

Ajo tha se fustanet i ka gati. Armina tregoi se Vivienne Westwood ka qepur një fustan enkas për të.

‘Fustanet e shkreta kanë qenë që 2020. Njëri prej tyre është bërë nga një stiliste e imja e preferuar dhe është enkas për mua, nga Vivienne Ëestëood. Tjetri është bërë nga një stilist shqiptar’- tha Mevlani.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Chcj: 08/09/2022 13:21

    Dasmë, jo dasëm.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Policia ndaloi protestën e Berishës në Bulevard, si e vlerësoni vendimin?×

Lajmi i fundit

BRITANI/ Përdhunoi 3 djemtë e saj, nëna vret fqinjin pedofil, fëmijët: Mami vrau abuzuesin tonë, por kjo nuk ndalon makthet tona

BRITANI/ Përdhunoi 3 djemtë e saj, nëna vret fqinjin pedofil, fëmijët: Mami vrau abuzuesin tonë, por kjo nuk ndalon makthet tona